Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Novohrad a Podpolanie | Rescue Online | Reportér 24Dnes je 21. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam za december 2012

200

KR HaZZ Trnava |MM| V Trnavskom kraji bolo v mesiaci december roku 2012 zaznamenaných celkom 250 výjazdov k udalostiam, čo je o 22 viac ako v predchádzajúcom mesiaci. Najviac výjazdov – celkom 96 bolo uskutočnených k dopravným nehodám, 72 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom mesiaci k požiarom, vyskytlo sa aj 51 výjazdov k technickým zásahom. Pri týchto udalostiach bolo usmrtených spolu 6 osôb, z toho 3 pri technických zásahoch a 3 pri dopravných nehodách. Zranených bolo spolu 91 osôb, z toho 88 pri dopravných nehodách, 2 pri technických zásahoch a 1 pri požiari. V uplynulom mesiaci príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 231 osôb, z toho 198 pri dopravných nehodách, 27 pri požiaroch a 6 pri technických zásahoch.

 

Okresy

požiare

dopravné nehody

technické zásahy

ekologické zásahy

planý poplach

cvičenia

Dunajská Streda

12

13

10

1

1

1

Galanta

19

19

6

1

0

5

Hlohovec

3

9

10

0

1

1

Piešťany

7

8

6

0

0

2

Senica

4

12

4

0

0

12

Skalica

7

7

3

0

0

4

Trnava

20

28

12

0

0

0

 

Priame škody boli celkovo vyčíslené vo výške 136.708,- € a uchránené hodnoty vo výške 929.822,- €. Z celkovej výšky vyčíslených škôd 136.708,- € bolo najviac – 38.173,- € vyčíslených pri  požiaroch v okrese Hlohovec, v okrese Senica boli vyčíslené najväčšie uchránené hodnoty, a to vo výške 195.479,- €.

 

Najviac zásahov v uplynulom 12. mesiaci roku 2012 – spolu 60, uskutočnili príslušníci HaZZ v okrese Trnava, 51 zásahov vykonali príslušníci HaZZ v okrese Galanta a 38 zásahov v okrese Dunajská Streda.

 

Z celkového počtu 72 výjazdov k požiarom v uplynulom mesiaci bolo vykonaných najviac k požiarom rodinných domov – celkom 12. Vyskytlo sa tiež 11 požiarov kontajnerov na odpadky a 10 požiarov dopravných prostriedkov cestnej dopravy a bolo zaznamenaných aj 8 výjazdov k požiarom skládok odpadov a 6 výjazdov k požiarom opustených a demolačných budov.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Sukromné gymnázium
Označenie inzercie
Trezory
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Lučenec, Slovensko
Zamračené
N
61%
0 km/h
07:47
17:06

Pia

H

7° / 1°

Sob

H

9° / 0°

Ned

H

7° / 1°

Posledné komentáre

TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Golden - Zlate pastilky
Označenie inzercie
Bottom panel

© Novohrad a Podpolanie - všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na novohradapodpolanie.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign