Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Novohrad a Podpolanie | Rescue Online | Reportér 24Dnes je 20. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel

Prehľad výjazdov príslušníkov HaZZ Trnavského kraja k udalostiam v 16. týždni roku 2013

KR HaZZ Trnava |MM| Príslušníci HaZZ Trnavského kraja v uplynulom 16. týždni roku 2013 (v období od 15.04.2013 7:00 hod. do 22.04.2013 7:00 hod.) absolvovali celkom 87 výjazdov k udalostiam, čo je o 32 udalostí viac, ako v predchádzajúcom týždni. Z tohto počtu bolo najviac, a síce 42 výjazdov uskutočnených k požiarom, 18 výjazdov vykonali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k technickým zásahom a 12-krát zasahovali pri dopravných nehodách. Okrem uvedených výjazdov sa vyskytli aj 2 ekologické zásahy a bolo vykonaných aj 13 taktických cvičení. Pri týchto udalostiach boli usmrtené 2 osoby, z toho 1 osoba pri technickom zásahu – asistencii príslušníkom PZ SR v katastri mesta Leopoldov dňa17.4.2013 a 1 osoba pri dopravnej nehode ultraľahkého vrtuľníka v blízkosti letiska pri Trnave dňa 21.4.2013. Zranených bolo spolu 14 osôb, z toho 8 osôb pri dopravných nehodách, 5 osôb pri technických zásahoch a 1 osoba pri požiari. V uplynulom týždni príslušníci HaZZ Trnavského kraja zachránili pri udalostiach celkom 19 osôb, z toho 11 osôb pri dopravných nehodách, 7 osôb pri technických zásahoch a 1 osobu pri požiari.

 

                           Okres

Dunajská Streda

Galanta

Hlohovec

Piešťany

Senica

Skalica

Trnava

celý

kraj

 Druh udalosti

 Požiare

2

10

5

3

4

1

17

42

 Dopravné nehody

1

4

1

 

2

 

4

12

 Technické zásahy

2

 

3

3

3

4

3

18

 Ekologické zásahy

1

 

1

 

 

 

 

2

 Cvičenia

 

2

1

1

6

3

 

13

 Celkom

6

16

11

7

15

8

24

87

 

Najviac zásahov v uplynulom 16. týždni roku 2013 vykonali príslušníci HaZZ v okrese Trnava – celkom 24, 16-krát zasahovali príslušníci HaZZ v zásahovom obvode okresu Galanta a 15-krát v okrese Senica. Pri odstraňovaní následkov všetkých udalostí v uplynulom 16. týždni bolo použitých spolu 125 kusov hasičskej techniky a podieľalo sa na ňom celkom 356 príslušníkov HaZZ v pôsobnosti Trnavského kraja.

 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Sukromné gymnázium
Označenie inzercie
Trezory
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Lučenec, Slovensko
Zamračené
N
61%
0 km/h
07:47
17:06

Pia

H

7° / 1°

Sob

H

9° / 0°

Ned

H

7° / 1°

Posledné komentáre

TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Golden - Zlate pastilky
Označenie inzercie
Bottom panel

© Novohrad a Podpolanie - všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na novohradapodpolanie.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign