Prihlásiť sa Prihlásiť sa | Registrácia Nová registrácia
Novohrad a Podpolanie | Rescue Online | Reportér 24Dnes je 22. 7. 2019, meniny oslavuje: , zajtra
RSS Export článkov
Top panel

Polícia dohliadne na bezpečnosť a plynulosť cyklistických pretekov aj v Banskobystrickom kraji

KRPZ Banská Bystrica |MM| Začal 59. ročník medzinárodných cyklistických pretekov Okolo Slovenska, teda aj v Banskobystrickom kraji. Polícia je v tejto súvislosti pripravená dohliadnuť na verejný poriadok, bezpečnosť a plynulosť cestnej premávky. Polícia v týchto dňoch poskytne organizátorom cyklistických pretekov pomoc pri zabezpečovaní nerušeného priebehu pretekov po stanovených trasách. Taktiež spolupracuje s cestným správnym orgánom pri zabezpečovaní výluky dopravy, jej regulácie, prípadne odklonu cestnej premávky.

V okrese  Banská Bystrica dňa 10. 6. v čase od 13. 50 do 14. 50 hodiny, bude obmedzená premávka na ceste I/69, stará cesta v smere od Sliača do Banskej Bystrice, na rýchlostnej ceste R1 v meste Banská Bystrica v smere jazdy na Ružomberok, na ceste I/66 v centre mesta Banská Bystrica v časti Hušták, v centre mesta Banská Bystrica (ulice Kapitulská, Švantnerová, Národná, Horná, Partizánska cesta) a v priľahlých uliciach, na ceste I/66 v smere na Brezno v úseku od predajni PEUGEOT až po hranicu s okresom Brezno a na Severnom obchvate mesta Banská Bystrica na výjazde do Majera v smere jazdy do Brezna.  

V okrese Brezno dňa 10. 6. bude obmedzená premávka na ceste 1/66 v čase od 14.30 do 16.30 hodiny, v úseku Nemecká, Telgárt. Dňa 11. 6.  V čase od 11.30 do 12.40 hodiny v úseku Telgárt, Pusté Pole a dňa 12. 6.  V čase od 11.30 do 13.00 hodiny v úseku Pusté Pole, Telgárt, Červená Skala, Muráň.

V okrese Zvolen dňa 10. 6.  budú dopravné obmedzenia na ceste 1/66 v úseku Dudince, Terany, Hontianske Tesáre, Domaniky, Hontianske Nemce, Devičie, Krupina, Dobrá Niva, Podzámčok, Zvolen, Kováčová , Sliač, Banská Bystrica. Dňa 12. 6. V čase od 14.10 do 16.30 hodiny v úseku Látky, Detvianska Huta, Hriňová, Korytárky, Kriváň, Detva, Dúbravy, Očová, Zolná, Zvolen, Budča, Železná Breznica.

V okrese Žiar nad Hronom dňa 12. 6. v čase od 16.00 do 17.30, hodiny, ulica SNP v Žiari nad Hronom smer Kremnica. Vodičom odporúčame objazd mestom po ceste R2.  Dňa 13. 6.  v čase od 11.30 do 12.15 hodiny, ulica SNP v Žiari nad Hronom smer Kremnica. 

V okrese Revúca dňa 12. 6.  v čase od 12.00 do 13.00 hodiny, na ceste II/531 v úseku Červená Skala, Muráň, Tisovec. 

V okrese Rimavská Sobota  dňa 12. 6.  v čase od 12.00 do 14.00 hodiny, na ceste II/531 v úseku Tisovec, Hnúšťa, Klenovec.

V okrese Lučenec dňa 12. 6. v čase od 13.00 do 14.30 hodiny, na ceste II/526 v úseku Klenovec, Látky.

V tejto súvislosti upozorňujeme účastníkov cestnej premávky na dopravné obmedzenia, s ktorými je počas nasledujúcich dní potrebné počítať. Žiadame všetkých vodičov, ktorí v uvedených dňoch budú prechádzať Banskobystrickým krajom, aby boli disciplinovaní a ohľaduplní, dbali na zvýšenú pozornosť a opatrnosť v cestnej premávke a strpeli dočasné obmedzenie na križovatkách. 


Komentáre k článku:

Komentovať môžu:
registrovaní menom
registrovaní nickom
›VŠETCI‹

UPOZORNENIE: Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.

Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.

Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy. Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

Pridať komentár
Sukromné gymnázium
Označenie inzercie
Trezory
Označenie inzercie
Usporne vykurovanie
Označenie inzercie
Vyhľadávanie
Lučenec, Slovensko
Zamračené
N
61%
0 km/h
07:47
17:06

Pia

H

7° / 1°

Sob

H

9° / 0°

Ned

H

7° / 1°

Posledné komentáre

TransSibírska magistrála - Cestovateľská relácia
Označenie inzercie
Golden - Zlate pastilky
Označenie inzercie
Bottom panel

© Novohrad a Podpolanie - všetky práva vyhradené. Obsah novín je chránený autorským zákonom č. 618/2003 Z.z. a medzinárodným právom.
Prepis , šírenie, či ďalšie kopírovanie tohto obsahu alebo jeho časti, a to akýmkoľvek spôsobom je bez predchádzajúceho súhlasu vydavateľa alebo autora článku zakázané.
Design: © Mgr. Matej Fraňo Logo a názov novín: © Miloš Majko
Noviny sú aktualizované priebežne.
Články uverejnené na novohradapodpolanie.sk neprechádzajú jazykovou korektúrou.
Redakcia a vydavateľ novín nezodpovedá za obsah autorov jednotlivých príspevkov. Redakcia a vydavateľ nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov a príspevky v diskusiách uverejnených v novinách.

Farby laky

Webdesign